O Nas
Dla Was

Badania Usługowe -> Umowy na badania

Szanowni Klienci,

Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy (PIWet-PIB) przykładając najwyższą wagę do pełnego zaspokojenia Państwa potrzeb, wprowadza formularze umów, w których mogą Państwo wskazać w jakim kierunku ma zostać przeprowadzone badanie oraz jaką metodę ma zastosować w badaniu PIWet-PIB.

Przyjęty w PIWet-PIB sposób postępowania przy zawieraniu umów jest zgodny z wprowadzonym systemem zarządzania jakością opartym na normie PN-EN ISO/IEC 17025:2005, akredytowanym przez Polskie Centrum Akredytacji pod numerami AB 485, AB 544, AB 563 oraz AB 633. Zakres akredytacji znajduje się na stronie www.pca.gov.pl.

Proponujemy Państwu współpracę w oparciu o dwa rodzaje umów: na świadczenia jedno- lub wielokrotne. Zapraszmy do zapoznania się z charakterystyką tych umów, sposobami ich wypełniania oraz zawierania. Aby dowiedzieć się więcej lub pobrać formularz umowy, należy kliknąć w wybrany link poniżej:

 
Umowa na wykonanie badań - świadczenie jednokrotne - Puławy opis formularz
Umowa na wykonanie badań - świadczenie jednokrotne - Zakład Pryszczycy formularz
Umowa na świadczenia wielokrotne opis formularz  
 
W przypadku badania poziomu przeciwciał dla wirusa wścieklizny, prosimy o pobranie, wypełnienie i odesłanie :
Umowy na wykonanie badań - świadczenie jednokrotne oraz Wniosku o określenie poziomu przeciwciał dla wirusa wścieklizny ,
który stanowi niezbędny załącznik do Umowy.

Aktualne zestawienie cen za badania wykonywane w Państwowym Instytucie Weterynaryjnym - Państwowym Instytucie Badawczym odnajdą Państwo na niniejszej stronie w zakładce CENNIK.

Tych z Państwa, którzy korzystają już z usług Instytutu, zapraszamy serdecznie do udziału w ankiecie (zakładka ANKIETA) i podzielenia się z nami spostrzeżeniami, uwagami oraz sugestiami odnośnie współpracy.

 
Error was: